Du er her:

Ansatte og epostadresser

Her finner du en liste over skolens ansatte og på hvilken epostadresse du kan nå dem på.

 

Alstad ungdomsskole, alstad.ungdomsskole@bodo.kommune.no

Rektor:

Erling Eiterjord, Erling.eiterjord@bodo.kommune.no

Inspektør:

Berit Myrvang, Berit.myrvang@bodo.kommune.no

Driftskonsulent:

Trude Losoa, Trude.Lisell.Losoa@bodo.kommune.no

Rådgiver :

Grete Sanden, grete.lieng.sanden@bodo.kommune.no

PPT-rådgiver:

Evy Marte Holte,  evy.marthe.holthe@bodo.kommune.no

Helsesøster:

Stine Eliassen Biti,  stine.eliassen.biti@bodo.kommune.no

Vaktmester:

Torstein Martinsen , torstein.martinsen@bodo.kommune.no

 

Kontaktlærere:

 

8A

Bertil Bertelsen, Bertil.Bertelsen@bodo.kommune.no

Frøydis Abelsen, Froydis.Abelsen@bodo.kommune.no

8B

Tove Bratland, Tove.Brattland@bodo.kommune.no

Ingrid Høgseth, Ingrid.Hogsaet@bodo.kommune.no

8C

Terje Alvestrand, Terje.Alvestrand@bodo.kommune.no

Kristine Hugaas Ofstad, Kristine.Hugaas.Ofstad@bodo.kommune.no

8D

Inger Steinhaug, Inger.Steinhaug@bodo.kommune.no

Eirik Salbakk Pedersen,  Eirik.Salbakk.Pedersen@bodo.kommune.no

 

9A

Eirik Hasselberg, eirik.hasselberg@bodo.kommune.no

Vibeke Almbakk Hernes, vibeke.almbakk@bodo.kommune.no

9B

 Inga-Louise Kvarsvik, inga.louise.kvarsvik@bodo.kommune.no

 Silje Fure Andreassen

9C

Karen Merete Bernhoft, karen.merete.bernhoft@bodo.kommune.no

Jørgen Grande  , jorgen.grande@bodo.kommune.no

9D

Evy Nymo, evy.nymo@bodo.kommune.no 

Marvin Emil Johansen, Marvin.Emil.Johansen@bodo.kommune.no

 

10A 

Lindis Wold Arntsen, lindis.wold.arntsen@bodo.kommune.no

Ranja E. Danielsen, ranja.danielsen@bodo.kommune.no

10B

Silje Sleipnes Engstad, silje.sleipnes@bodo.kommune.no

Morten Johnsen, morten.johnson@bodo.kommune.no

10C 

Tarjei Nordeng, tarjei.nordeng@bodo.kommune.no

Therese Dahl, therese.dahl@bodo.kommune.no

10D

Anne Lise Rasmussen, anne.lise.rasmussen@bodo.kommune.no

Kathrin Dale, Kathrin.Dale@bodo.kommune.no

 

FAGLÆRERE:

 

Katalin Benedek, katalin.benedek@bodo.kommune.no

Grete Sanden, grete.lieng.sanden@bodo.kommune.no

Hilde Asbjørnsen, hilde.asbjornsen@bodo.kommune.no

Hilde Marie Krane Strand, hilde.marie.krane.strand@bodo.kommune.no

Arve Svendssen, arve.svendsen@bodo.kommune.no

Sigrun Møller, sigrun.moller@bodo.kommune.no

 

FAGARBEIDERE OG MILJØARBEIDERE:

 

Mariell Pedersen, mariell.pedersen.eide@bodo.kommune.no

Gunn Hege Hågensen, Gunn.Hege.Hagensen@bodo.kommune.no